Vaše soukromí je pro nás důležité

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Tiskové zprávy

V Holešově otevírají novou pobočku iNELS Air photo

V Holešově otevírají novou pobočku iNELS Air

Holešov, 8. ledna 2020 – Jak doopravdy funguje svět ‚chytrých věcí‘ a ‚inteligentních zařízení‘ pro domácnosti, kanceláře i průmyslové objekty? Jak v praxi vypadá často diskutovaný „Internet of Things“ a jak maximalizovat jeho výhody v kombinaci s možnostmi bezdrátových komunikačních technologií? O tom se můžete na vlastní oči přesvědčit v nově otevřené pobočce iNELS Air přímo v sídle společností ELKO EP a iNELS.

13. 01. 2020 Tiskové zprávy Číst více
iNELS představuje nový převodník signálu eLAN-RS485/232 photo

iNELS představuje nový převodník signálu eLAN-RS485/232

eLAN-RS485/232 – je převodník signálu RS485/232 na protokol TCP/IP, sloužící pro komunikaci se zařízeními prostřednictvím protokolu Modbus RTU, přičemž se převodník chová jako master jednotka. Zároveň je vybaven webovým rozhraním, které slouží pro konfiguraci, ale také k ovládání připojených zařízení.

24. 01. 2019 Tiskové zprávy Číst více
Multifunkční ovladač LARA photo

Multifunkční ovladač LARA

Inteligentní vypínač LARA je již několikaletou stálicí v produktovém portfoliu společnosti iNELS. Ani po letech však ještě nenašla konkurenci a díky svým funkcím se drží na technologickém i designovém vrcholu. 

17. 01. 2019 Tiskové zprávy Číst více
ELKO EP představuje novou řadu monitorovacích relé photo

ELKO EP představuje novou řadu monitorovacích relé

Nové typy monitorovacích relé vznikaly výhradně ve vlastním vývojovém oddělení. Jejich primární užití je pro dohled strojů a zařízení ve výrobě. Kromě řady technických vylepšení získala relé i nový, modernější design.

09. 01. 2019 Tiskové zprávy Číst více
Mistrovství světa i techniky photo

Mistrovství světa i techniky

Mistrovství světa 2018 v Moskvě je již minulostí. Zato v Kataru se začíná slovo fotbal skloňovat čím dál častěji.  Celá země se chystá na tuto velevýznamnou sportovní událost a kromě samotných sportovišť se na nápor fanoušků z celého světa chystají i hotelová a restaurační zařízení.

02. 01. 2019 Tiskové zprávy Číst více
Multifunkční časové relé „kvalita za rozumnou cenu“ photo

Multifunkční časové relé „kvalita za rozumnou cenu“

Multifunkční relé CRM-61 lze použít pro elektrické spotřebiče, vytápění, řízení a ovládání motorů, čerpadel a ventilátorů. 

26. 11. 2018 Tiskové zprávy Číst více
ELKO EP se rozrůstá na sever – otevřelo novou pobočku u Baltského moře photo

ELKO EP se rozrůstá na sever – otevřelo novou pobočku u Baltského moře

Slavnostního otevření se účastnil také velvyslanec ČR v Lotyšsku Miroslav Kosek, který označil otevření pobočky za velmi důležité nejen pro sektor inteligentních elektroinstalací, ale také pro Lotyšsko jako celek.

15. 11. 2018 Tiskové zprávy Číst více
ELKO EP má k dispozici ETIM 6.0 photo

ELKO EP má k dispozici ETIM 6.0

Standardizovaná databáze pomůže prodejcům při vyhledávání zboží

23. 10. 2018 Tiskové zprávy Číst více
iNELS Touch Panel photo

iNELS Touch Panel

Společnost iNELS proto přichází s novým řešením pro ovládání domácích prvků – iNELS Touch Panelem, na kterém ovládáte vše z jednoho místa.

27. 09. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Budiž tma a ušetřené peníze! photo

Budiž tma a ušetřené peníze!

Systém iNELS Hotel Retrofit šetří hotelům statisíce ročně za elektřinu

19. 09. 2018 Tiskové zprávy Číst více
iNELS na FOR ARCH 2018 photo

iNELS na FOR ARCH 2018

Veletrh se bude konat 18. – 22. září v prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Přinese prezentaci novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Jeho zaměření je především na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

04. 09. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Konference SMART BUILDING 2018 photo

Konference SMART BUILDING 2018

Co ovlivňuje vývoj inteligentních budov? Jak vytvářet chytřejší a šetrnější budovy? Technologie a smart řešení. Odpovědi na tyto i další otázky přinese čtvrtý ročník konference SMART BUILDING, který proběhne již 12. září 2018 ve Wellness hotelu Step v Praze. 

29. 08. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Energy metering – a energie vám říkají pane photo

Energy metering – a energie vám říkají pane

Systém na měření energie z dílny ELKO EP nabízí uživateli možnost mít svoji spotřebu energií pod dohledem. Speciální čidla, která je možno připojit drátovým i bezdrátovým způsobem, měří elektrickou energii, ale také spotřebu vody, plynu a dalších energetických zdrojů.

20. 08. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Novinka z rodiny iNELS: Spínací prvek nejen pro ovládání žaluzií, garážových vrat nebo závor RFJA-32B vyřeší řadu starostí photo

Novinka z rodiny iNELS: Spínací prvek nejen pro ovládání žaluzií, garážových vrat nebo závor RFJA-32B vyřeší řadu starostí

Starší systémy pro ovládání žaluzií nebo garážových vrat mohou přinášet řadu starostí, například když sháníte přídavný ovladač, protože ten stávající jste ztratili. 

13. 08. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Hotelový manažer, který dokáže ovládat světla i rezervovat pokoje photo

Hotelový manažer, který dokáže ovládat světla i rezervovat pokoje

Regulace termostatu, ovládání světel, ale také rezervace pokojů, správa výtahů, systémů požární bezpečnosti a mnoho dalšího. Na to vše stačí hotelový manažer „Hotel Bundle“ – novinka z holešovské společnosti ELKO EP. Díky ní můžete ušetřit na provozu až 30 % nákladů.

10. 07. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Ze zkušebního technika výrobním ředitelem. photo

Ze zkušebního technika výrobním ředitelem.

Společnost ELKO EP, přední světový výrobce elektronických zařízení a chytrých budov, kanceláří a projektů, hlásí změnu na pozici ředitele výroby. Nově se jím stal Petr Demek (35), který ve společnosti působí už jedenáctým rokem a z pozice zkušebního technika se postupně propracoval až do současné funkce. Do nové role přichází s jasným cílem – zefektivnit, zmodernizovat a zautomatizovat výrobní procesy.

02. 07. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Holešovské ELKO EP otevřelo své brány, podívat se přišlo přes 200 návštěvníků photo

Holešovské ELKO EP otevřelo své brány, podívat se přišlo přes 200 návštěvníků

Předposlední červnový víkend v Holešově i jeho blízkém okolí se nesl ve znamení Holešovské regaty. Této příležitosti využil i její hlavní partner – společnost ELKO EP. Ta v sobotu 23. června 2018 otevřela své brány celému okolí. Obchodní partneři, rodiny zaměstnanců, ale také obyvatelé Holešova a jeho blízkého okolí tak měli možnost zjistit, jak funguje základna společnosti, která vyváží do více než 70 zemí světa. Možnosti využilo přes 200 návštěvníků.

27. 06. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Chytré veřejné osvětlení dokáže městům ušetřit až 35 % nákladů photo

Chytré veřejné osvětlení dokáže městům ušetřit až 35 % nákladů

O oblasti „smart city“ se v České republice stále spíše vedou akademické debaty, než aby se chytrá řešení skutečně uváděla do praxe. Přitom existují, a v jejich vývoji a výrobě dokonce patříme mezi evropské leadery. Důkazem je i chytré osvětlení – novinka z holešovské společnosti ELKO EP.

06. 06. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Relé ELKO EP a stín asijských kopií photo

Relé ELKO EP a stín asijských kopií

Relé a další výrobky společnosti ELKO EP jsou známé po celém světě, firma je exportuje do více než 70 zemí světa. Objevit na trhu padělek tedy není překvapivé. Najít se dá falzifikát kdekoli – na veletrzích stejně jako v internetových prodejnách.

19. 04. 2018 Tiskové zprávy Číst více
ELKO EP uzavřelo v Spojených Arabských Emirátech strategickou fúzi photo

ELKO EP uzavřelo v Spojených Arabských Emirátech strategickou fúzi

Společnost ELKO EP uzavřela na jaře letošního roku významný kontrakt s arabskou společností Al Naboodah. Tato spolupráce potencionálně pro českého výrobce chytrých řešení v následujících třech letech představuje nové zakázky v objemu více než 400 milionů Kč.

27. 03. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Značka iNELS a šetrné budovy si navzájem rozumí photo

Značka iNELS a šetrné budovy si navzájem rozumí

Značka iNELS se pro rok 2018 stává členem České rady pro šetrné budovy. Pomocí tematicky zaměřených pracovní skupin se tak bude podílet na určování jejího směřování i ovlivňování zásadních otázek.  

17. 01. 2018 Tiskové zprávy Číst více
Vzájemná kooperace firem Lomax a ELKO EP photo

Vzájemná kooperace firem Lomax a ELKO EP

Největší český výrobce garážových vrat Lomax a tvůrce chytrých elektroinstalací ELKO EP rozvíjejí vzájemnou spolupráci. Vzájemné spojení přináší společným zákazníkům mnoho výhod typu vzdáleného ovládání, větší flexibility a snadnějšího dohledu nad bezpečností majetku.

24. 10. 2017 Tiskové zprávy Číst více
Slavnostní otevření pobočky v Indii photo

Slavnostní otevření pobočky v Indii

Ve čtvrtek 7. září se konala v jednom z největších indickým měst Ahmedábádu velká událost. ELKO EP se rozrostlo o další zahraniční pobočku. A to rovnou v druhé nejlidnatější zemi na světě, Indii.

22. 09. 2017 Tiskové zprávy Číst více
Lara se stala součástí tropického ráje photo

Lara se stala součástí tropického ráje

Na privátním ostrůvku Velaa, součásti maledivského atolu Noonu, se stal produkt z portfolia chytrých řešení iNELS, vyvíjený a vyráběný holešovskou společností ELKO EP, součástí opravdového ráje. 

04. 07. 2017 Tiskové zprávy Číst více
Kroměřížská nemocnice završila projekt Společně pro naše rodiče a ELKO EP jeho partnerem photo

Kroměřížská nemocnice završila projekt Společně pro naše rodiče a ELKO EP jeho partnerem

Dne 30. března 2017 v 10:00 se uskutečnilo slavnostní spuštění projektu Společně pro naše rodiče.

31. 03. 2017 Tiskové zprávy Číst více

Kalendář akcí

<
Květen 2024
>
 • Po
 • Út
 • St
 • Čt
 • So
 • Ne 
 •  
 •  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 800 100 671

Reklamace a technická podpora

podpora@elkoep.cz